Izegem Tribes
16 tot 20 jaar

U20

Ons jeugd tackle team op het hoogste niveau in België

Voor wie16 tot 20 jaar
Wanneer trainen weMaandag 19:00–21:30 · Bosmolens
Woensdag 19:00–21:30 · Bosmolens
Zaterdag 09:30–12:15 · Bosmolens
📍 Bosmolens · Karel de Goedelaan 18, Izegem
CoachEwout Nuyttens
Coaches & staff

Wie staat er langs de lijn

Willem Vancompernolle
Assistant Coach
Stefaan Degrendele
Coach
Andres Vacquier
Coach
Josse Vlieghe
Coach
Kenneth Dhaene
Defensive Back Coach
Jens Vandekerckhove
Defensive Coordinator
Ewout Nuyttens
Headcoach & Offensive Coordinator
Seppe Hollevoet
Linebackers Coach
Peter Vandromme
Offensive Line Coach
Amir Irakoze
Wide Receivers Coach
Niels Vermeulen
Team Manager
Vangelis huyghebaert
Other

Volg Tribes Youth Academy op Facebook · Instagram.

Kalender 2026

Komende wedstrijden

zo 25 Okt
14:00
Lions
Lions
zo 8 Nov
14:00
Gators
Thuis, Sint-Jorisstraat 64 Bus 6, 8870 Izegem
zo 15 Nov
12:00
Knights
Antwerp
zo 22 Nov
Uit
Uitslagen

Gespeeld

11 OktMonarchs
uit
84 – 0
4 OktMustangs
uit
76 – 0
20 SepTigers
thuis
64 – 6
12 SepSpartans
thuis
72 – 0
6 SepPirates
uit
68 – 12
Roster 2026

De spelers

#NaamPositie
1Noah AllosserieS
2Jason KinsWR
8Riano DeclercqWR
9Ermal ZdrelaDL
10Tano VerhelleWR
12Berre DesmetQB
14Mauro BenschCB
18Xenne DecouttereQB
20Oliver SpillierCB
21Sam VergoteRB
22Seppe VergoteWR
23Quinten DefauwS
26Kacper SwigonskiRB
28Winter KindtLB
30Benyamin AlghamDB
33spelerDB
36Wannes HimpeCB
37Tristan Seynhaeve
40Rikkert BorrezeeLB
42Berre AhlströmLB
54Iben DefauwLB
55Disean OlenskiLB
56Matteo ClaeysDL
57Stig HoornaertDL
58Milan LabeauDL
60Idriss BuyleDL
64Miraji IrakozeOL
65Aragorn CoppensOL
70Gianni OlenskiOL
73Cean DietOL
74Milan Van DaeleOL
81Pieter Van HeirseleTE
84Quinn MaeneWR
85Pieter VannesteQB
86Josse CoopmanTE
89Joey VanheckeWR
Klassement 2026

BAFL U20

#PloegWVGPCTPFPA+/−
1Izegem Tribes5001,00036418+346
2Tigers4100,800146106+40
3Pirates3200,600160127+33
4Spartans3200,600111141-30
5Knights2200,5008086-6
6Gators2200,50010276+26
7Mustangs1500,16792188-96
8Monarchs0600,00026339-313

W winst · V verlies · G gelijk · PCT winstpercentage · PF/PA punten voor en tegen. Volgorde: winstpercentage, gelijke spelen, onderling resultaat, puntensaldo.